O mě - Hrátky z látky

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O mě

 

Od mala mě bavilo šití. Vzorem mi byla moje maminka, která na nás šila, pletla, háčkovala a vyšívala. Byla prostě šikovná na ruční práce, ale ono to v té době jinak nešlo. Mně se to velice líbilo a tak jsem to zkoušela také. Jak šel čas, i já jsem pletla a šila na svoje čtyři děti. Opět si to doba vyžadovala. Děti odrostly a já měla šicí stroj jen na spravování prádla, což mě vůbec nebavilo.

Nejsou to ještě ani dva roky co mě sousedka seznámila s šitím patchworku, za což ji moc děkuji. Hned jsem začala budovat syslí základnu. Kdo propadl této “nemoci“ ví, o čem píšu. Byla jsem jako posedlá.
Hodně lidí se mě ptá, co to ten patchwork je? Má odpověď zní, že vezmu látky, rozřežu je na malé dílky a ty potom poskládám do vzorů a sešívám je. Spousta lidí mi řeklo, že jsem blázen a ťukají si na čelo. Mně to nevadí, protože mě to baví. Začala jsem navštěvovat kurz pro začátečníky, kde se učíme různé techniky šití patchworku. Jsme tam děvčata různých věkových kategorií a je nám spolu dobře. Každá má spoustu skvělých nápadů na šití, ale i na nějakou tu dobrotu. Člověk zapomene na všední starosti a shon.

Pokud máte zájem, pojďte to zkusit! Zvládne to každý a uvidíte, jak Vás to chytne. Přeji, Vám hodně štěstí, vždyť patchwork tvoří samá príma “děvčata“.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky